Fietstechniek basisvaardigheden
Tijdens 3 praktijkdagen van 7 uur leer je de basisvaardigheden van fietstechniek. Volledig praktijkgericht! Mooie cursuslocatie in Waalwijk
Meer info3 oktober 2022 09:00
Bedoeld voor personen die de E-Bike techniek willen leren en hiermee meer willen gaan doen.
Ben jij een fietsenmaker die het mechanische deel van het vak goed beheerst, maar die het werken met e-bikes lastig vindt? Dan is onze basiscursus e-bike ideaal voor jou. In drie dagen leer je de techniek van een E-Bike. Systeemkennis en storingen zijn essentiële onderdelen van deze dagen. Tijdens deze praktijktraining ga jij heel praktisch aan de slag met verschillende systemen.
Na deze cursus ben je vertrouwd met elektrische systemen en kun je de meeste diagnoses voor e-bikes stellen. Onder leiding van een ervaren leermeester, afhankelijk van je voorkennis en ervaring, zal je een flinke stap maken in de richting van e-bike specialist.
Na deze training ben je instaat om bij storing aan de E-Bike snel de juiste diagnose te stellen om het systeem te verbeteren of te herstellen. Systemen van Bosch, Shimano e.d. worden niet behandeld. Deze leveranciers hebben hiervoor hun eigen trainingsprogramma.
Maandag 3 oktober 2022
Overige data: 10 en 17 oktober 2022
Om de vaardigheden van het wielens spaken goed onder de knie te krijgen wordt geadviseerd om veel te oefenen!
Cursusomvang in uren: 6,5 uur
Deze vakcursus wordt afgesloten met een certificaat.
De algemene voorwaarden van Oranjestarters BV, handelend onder de naam van Het Ambachtshuis Brabant, zijn van toepassing.